У Львові розпочався семінар присвячений християнським профспілкам

seminar 112Сьогодні, 23 березня 2015 року у Львові розпочався семінар «Роль християнських профспілок у подоланні головного виклику 21-го століття – наступу на гідність людей праці». Організовують захід всеукраїнське об’єднання солідарності трудівників ВОСТ «ВОЛЯ» (ВОСТ) та профспілка «ВОЛЯ», у співпраці з християнською профспілкою KRIFA (Данія).

У роботі семінару беруть участь лідери ВОСТ «ВОЛЯ», активісти профспілок ВОСТ «ВОЛЯ» зі Львова та інших областей України, представники KRIFA та Всесвітньої організації працівників (World Organization of Workers – WOW), профспілки NSZZ «Solidarność» (Польща), органів місцевої влади Львова, Української Греко-Католицької Церкви, експерти.

«Цей семінар є логічним продовженням семінару «Цінності, на яких базується діяльність християнських профспілок. Зростання ролі цінностей в умовах всеохоплюючої кризи», який успішно пройшов у Львові у червні 2013 року. Цього разу ключовою темою є гідність людей праці» – наголосив Олександр Джулик, президент ВОСТ, голова профспілки «ВОЛЯ».

Розпочався захід із спільної молитви. Привітали учасників заходу Рольф Вебер міжнародний секретар KRIFA; Тарас Дзюбанський, радник міського голови Львова та Томаш Вуйцік, член профспілки NSZZ «Solidarność».

seminar 073«Сподіваюся, що сьогоднішній захід принесе багато користі учасникам та стане своєрідним орієнтиром для промоції суспільної свідомості щодо розуміння таких важливих категорій як гідність людської праці, людські цінності, відповідальність, чесність, порядність. Бо лише ці категорії та їхнє практичне застосування у нашому повсякденному житті: вдома, на місці праці, в церкві чи навіть на дозвіллі, зможуть направду змінити наше суспільство на краще» – зазначив Тарас Дзюбанський.

Учасники семінару мали нагоду познайомитися з діяльністю організацій KRIFA, NSZZ «Solidarność» та WOW, роздумували над питаннями задоволення від праці, важливості соціального вчення Церкви у наш час, справедливого законодавства та відстоювання гідності людей праці.

Продовжать обмін досвідом та плідне обговорення питань забезпечення належної праці завдяки профспілкам завтра, 24 березня, у готелі «Дністер» (вул. Матейка, 6, конференц-зал «Лоббі», 1 поверх).

Довідка:

ВОСТ «ВОЛЯ» (ВОСТ) – незалежне демократичне профспілкове об’єднання, діяльність якого базується на універсальних засадах християнської моралі. Профспілкові організації, що утворили ВОСТ, діють з 1989 року, а профспілка «ВОЛЯ» була першою в Україні вільною міжфаховою профспілкою. ВОСТ об’єднує понад 150 000 членів і є членською організацією Міжнародної конфедерації профспілок (МКП). ВОСТ виступає за проведення профспілкової реформи в Україні та втілення в життя концепції «Викликам 21-го століття – нові профспілки». Президентом ВОСТ є Олександр Джулик. Головний офіс ВОСТ «ВОЛЯ» знаходиться у Львові.