У празник Різдва ГНІХ в храмі Пресвятої Євхаристії (м. Львів, пл. Музейна,1) розпочався XVIII Різдвяний фестиваль «Велика коляда».
Згідно із тематичною концепцією фестивалю, яку було започатковано у 2011 році (концерти певної етнографічної місцевості України, цьогоріч у виконанні різних творчих колективів будуть лунати різдвяні твори Закарпаття. Різдвяний фестиваль «Велика коляда» – це творчі зустрічі і співпраця митців, репертуарне збагачення, відкриття нових імен, занурення у світ чудесної українької коляди та суголосне возвеличення таїнства Різдва!
Програма XVIII Різдвяного фестивалю «Велика коляда» Закарпатська
7-22 січня 2017 року
Отже, наступні дні будуть сповнені таких подій:
10 січня, вівторок, 19.00 год.
Народний вокально-хореографічний ансамбль “Рушничок” Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (м. Львiв)
Керiвники: Зоряна Лозовська, Любов Бабанкова
Хор “Холмщина” суспiльно-культурного товариства “Холмщина” (м. Львiв)
Керiвник – Любомир Корiнець
Народний камерний хор м. Пустомити
Керiвник – Мирон Дацко, концертмейстер – Надiя Дуць
Хор нацiональної i духовної пiснi “Вiрли” (м. Львiв)
Керiвник – Роман Борецький
11 січня, середа, 19.00 год.
Дитячо-юнацький хор “Надiя” храму свв. Ольги та Єлизавети (м. Львiв)
Керiвник – Ольга Баглай, хормейстер – Ірина Мацейко
Народний жiночий хор “Горлиця” (м. Бібрка)
Керiвник – Лариса Хомутник
Хор “Сокiльничани” Народного дому с. Сокiльники
Керiвник – Марiя Мельник
Камерний хор “Soli Deo” Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львiв)
Керiвник – Анастасiя Арбузова-Родич
12 січня, четвер, 19.00 год.
Хор “Gloria” учнiв старших класiв ДМШ №8 (м. Львiв)
Керiвник – Свiтлана Карпович,
Народний ансамбль пiснi i танцю “Лемковина” (м. Львiв)
Керiвник – Юрiй Кондратенко
Вокальний гурт “Імпреза” (м. Луцьк)
Керiвник – Катерина Панасюк
Академiчний хор Нiжинського училища культури i мистецтв iм. Марiї Заньковецької
Керiвники – Любов Дорохiна, Ірина Могильна
13 січня, п’ятниця, 19.00 год.
Хор храму Вознесiння Господнього (м. Львiв)
Керiвник – Оксана Штогрин
Народний вокальний ансамбль “Струмочок”
Львiвського вiддiлення УТОС (м. Львiв)
Керiвник – Оксана Мельничук
Чоловiчий камерний хор “Галицька фермата” (м. Львiв)
Керiвник – Любомир Корiнець
Народний аматорський ансамбль української народної пiснi “Мальви”
Рівненського заводу високовольтної апаратури
Керiвник – Станiслав Серпiнський
14 січня, субота, 14.00 год.
Хор ДМШ №7 “Надiя” (м. Львiв)
Керiвники: Любов Кобилецька, Лiлiя Саламаха
Хор храму свв. апостолiв Петра i Павла (с. Комарно)
Керiвник – Роман Мачишин
Народний хоровий колектив “Хорова студiя “Струмочок”
Центру творчостi дiтей i молодi (м. Житомир)
Художнiй керівник – Олена Ващишина, керiвник хору – Олена Малiновська
Хор “Анастасiс” храму Успiння Пресвятої Богородицi (м. Дубляни)
Керiвник – Володимир Мазепа
Хоровий колектив “Мрiя” (м. Охтирка)
Керiвник – Лариса Крошка
Хор Львiвської духовної семiнарiї Святого Духа УГКЦ (м. Львiв)
Керiвник – Наталiя Капiтан
15 січня, неділя, 16.00 год.
Гала-концерт дитячих та юнацьких колективів
16 січня, понеділок, 19.00 год.
Юнацько-дитячий хор “Лелiя”
храму свв. апостолiв Петра i Павла УГКЦ (м. Новояворівськ)
Керiвник – Богдана Шаран
Вокальна група “Чорнобривцi”
Львiвського мистецького центру “Веселi черевички”
Керiвник – Василь Чучман, хормейстер – Ірина Кульчицька
Народна хорова капела “Заграва”
Львiвського обласного Будинку Вчителя
Керiвник – Ольга Куник
Хор “Дримба” (м. Львiв)
Керiвник – Олена Волчек
17 січня, вівторок, 19.00 год.
Зразковий вокальний ансамбль “Намисто”
МПК iм. Гната Хоткевича (м. Львiв)
Керiвник – Марiя Сергiйчук
Зразковий дитячо-юнацький хор “Радуниця” (м. Львiв)
Керiвник – Наталiя Манько
Народний хор “Ополяни” (с. Рясна-Руська)
Керiвник – Володимир Вiвчарик
Народна чоловiча хорова капела “Прометей” ЛНУ iменi Івана Франка (м. Львiв)
Керiвник – Вiталiй Чмир,
19 січня, четвер, 19.00 год.
Народний сiмейний ансамбль “Кожушки” (м. Жовква)
Керiвник – Богдан Кожушко
Студентський “Дiброва-хор”
Народної хорової капели “Дiброва” (м. Львiв)
Керiвник – Романна Гунько, хормейстер – Наталiя Ключинська,
Олена Мацелюх – солiстка Будинку органної та камерної музики (м. Львiв)
Хор “Taizé-Lviv” Комiсiї у справах молодi ЛА УГКЦ (м. Львiв)
Керiвник – Анастасiя Щирба, партiя органу – Олена Мацелюх
Народна хорова капела студентiв “Gaudeamus” НУ “Львiвська полiтехнiка” (м. Львiв)
Керiвник – Роман Мачишин
20 сiчня, п’ятниця, 19.00 год.
Дитячий церковний хор “Аксiос” Успiння Пресвятої Богородицi УПЦ КП (с. Жовтанці)
Керiвник – Марiя Дребот
Народна хорова капела “Галичани” (м. Львiв)
Керiвник – Алла Павлик
Вокальний ансамбль “Передзвiн”
Керiвник – Василь Долiшний
Мiшаний хор студентiв Львiвського музичного коледжу iм. С. Людкевича
Керiвник – Оксана Долiшна, концертмейстер – Романа Гаврилюк
21 січня, субота, 14.00 год.
Дитячий фольклорний гурт “Орелi” та Дитячий фольклорний гурт “Райгородок” (м. Київ)
Керiвники: Мирослава Вертюк, Сусанна Карпенко
Фольклорний ансамбль української пiснi i обряду “Ватра” (м. Мінськ)
Керiвник – Олександр Володченко
Народний камерний вокальний ансамбль “Аколада”
Народного Дому “Просвiта” НУ “Львiвська полiтехнiка” (м. Львiв)
Керiвник – Володимир Савицький, хормейстер – Алла Павлик
Хор “Свiтло Тихе” храму свв. верховних апослолів Петра i Павла оо. Василiян (м. Дрогобич)
Керiвник – Оксана Хомик
Камерний хор “Eleos” храму Св. Василiя Великого УГКЦ (м. Луцьк)
Керiвник – Богдана Андрущак
Народний чоловiчий хор “Орфей” НУ “Львівська політехніка” (м. Львiв)
Керiвник – Володимир Вiвчарик,
22 січня, неділя, 17.00 год.
Заключний гала-концерт фестивалю
Джерело: “УГКЦ. Львівська Архиєпархія”.