У Львові шукають житло для паломників регіональної зустрічі Тезе

30623605_1847820178615024_5321421895143260160_nЗ 28 квітня до 1 травня 2018 року у Львові відбуватиметься регіональна зустріч Тезе. Очікують на візит тисяч учасників з України та сусідніх держав. Попри те, що часу до масштабної молитовної події залишилося обмаль – житло вдалося знайти далеко не всім паломникам.

«Наразі ми підшукали оселі для 350-ти паломників. Але ще потребуємо 600 сімей, які зголосилися б надати місце для 1300 осіб. Ми працюємо через парафії, так само через громадські організації, контактуємо із монастирями Львова та околиць», – зауважив працівник БО “Фундація Духовного Відродження” Тарас Косар.

Цікаво, що для того, аби поселити паломника у своїй оселі, потрібно зовсім небагато. Тим паче, що варто лише забезпечити ночівлю – упродовж дня іноземних гостей вдома не буде. Організатори зустрічі навіть не наполягають на тому, щоб учасникам зібрання Тезе надали канапи. Варто, щоб у Вашій квартирі було бодай кілька квадратних метрів, де могли б розміститися люди.

Всі вони матимуть із собою каримати та необхідні для ночівлі речі. Окрім того не обов’язково знати англійську, адже чимало паломників із сусідніх країн, а отже на побутовому рівні порозумітися вдасться неодмінно. Харчування учасників організатори зустрічі беруть на себе. Варто лише пригостити гостей вранці булочкою з чаєм та спільним обідом у неділю.

Якщо Ви зрозуміли, що готові зробити справу милосердя і прихистити подорожнього у своїй оселі, а також організувати собі незабутній час із багатогранною та цікавою молоддю із інших країн зголошуйтеся!

Для цього варто зателефонувати за номером: 0731397192, або написати на емейл: lviv@taize.fr або зайти до офісу, який розташований у організацїі “Українська молодь Христові” на вулиці Пекарська 13.

Пропонуємо переглянути це ВІДЕО