У Львові сьогодні відкриють колекцію видань з Патріархом Йосифом на першій шпальті

Сьогодні, 17 березня 2016р.,  у Львівському музеї історії релігії відкриється виставка «Патріарх Йосиф Сліпий на перших шпальтах». Початок о 17.00 год.

На експозиції будуть представленні видання УГКЦ, різних мирянських товариств, угрупувань діаспори і незалежних видань.

Як кардинал і один з найвизначніших мужів Вселенської Церкви двадцятого сторіччя, Йосиф Сліпий увійшов в її історію, а як мученик-ісповідник і в’язень заради Христа та заради вірності Святій Апостольській Столиці, і як виняткова особистість він став однією з улюблених постатей сучасних поетів і письменників і так увійшовши в світ літератури й мистецтва.

Виставку організовує Вахтанг Кіпіані. Це вже друга експозиція його періодичних видань у музеї історії релігії. Декілька років тому  відбулась перша виставка присвячена  Греко-Католицькій Церкві XIX-XX ст. під назвою «Християнські голоси».

Вахтанг Кіпіані – журналіст, редактор, історик і колекціонер. Головний редактор сайту «Історична правда», ведучий однойменної передачі на телеканалі ZIK. Засновник Музею-архіву преси в Києві, в якому зібрані 30 тисяч найменувань періодичних видань, починаючи з 1689 року, зокрема українські – з першого числа «Зорі Галицкої» (1848 р.). Значну частину колекції складають видання української діаспори.

За матеріалами: risu.org.ua