У Львові спільною молитвою відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, у Львові вшанували загиблих під час Революції Гідності та усіх борців за волю України.  На полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища студентська молодь, громадські організації, представники влади, освітяни, духовенство та активні мешканці міста урочисто поклали квіти до могил Героїв, запалили лампадки і спільно помолились поминальну панахиду. Долучився до заходів і міський голова Львова Андрій Садовий.

   DSC_1213“Сьогодні у цей день, 21 листопада, коли згадуємо память святого Архистратига Михаїла та інших  Небесних Сил безтілесних, ми прийшли сюди, аби помолитися та згадати наших сучасних ангелів, які вже не мають тіла, але вони лишаються нашими ангелами. Це є Герої нашої Небесної сотні. І ми себе питаємо, наскільки ми,ходячи по землі, наскільки ми є ангелами для інших людей. Бо Бог не має ніг, не має рук, уст, а ми маємо. Ми є Його руками, очима, ногами. Ці Герої віддали своє життя за нас, за наше сьогодення. А ми, стоячи тут, хочемо себе питати: “А що означає для мене День Гідності та Свободи?”” – зазначив Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії  УГКЦ.

DSC_1218

 28 


Нагадаємо, сьогодні у Львові також відбувся Поетичний марафон “Вірші Майдану”, а сьогодні о 19:00 у Органному залі запланований особливий концерт, присвячений 5-тій річниці від початку Революції Гідності.

    Цьогоріч, в Україні відзначають 5-ту річницю Революції Гідності. Саме  21 листопада 2013 року у Києві відбулися перші протести української молоді у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Останнє фото від Khrystyna Protsak