У Львові спільною молитвою вшанували пам’ять Героїв

Сьогодні у Львові відзначають День Героїв. Це щорічне свято в Україні, яке встановлене на честь українських воїнів-борців.

Заходи з нагоди Дня Героїв розпочалися о 9.30 год. із покладання квітів до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу на Білогорщі. Звідси стартувала щорічна естафета — пробіг студентів Львівського державного університету фізичної культури. Опісля відбулись покладання квітів та запалення лампадок біля могил Героїв на Личаківському кладовищі (на полі почесних поховань № 67 та № 76) та екуменічна панахида.

До заходів долучились родини загиблих Героїв, духовенство, громадськість. До молитви долучився також міський голова Львова Андрій Садовий.

День Героїв – це також день нашої пам’яті за тими, хто віддав своє життя за Україну, – наголосив настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ о. Степан Сус.

“Пам’ятати – це дуже важливо, тому що той, хто пам,ятає старається наслідувати у своєму житті ті вчинки і ті діла, якими прославилися наші Герої. Звичайно ми у цей день згадуємо не лишень полеглих Героїв,але згадуємо невтомних українців, які кожен день можливо тихою невтомною працею докладають усіх зусиль, щоб наша Україна була справді Незалежною, щоби свідомість українців була справді відповідальною, щоби ми справді збудували гідне, громадянське суспільство. Я вірю, що цей день є для нас Днем об’єднання, Днем пам’яті і Днем здатності до того, щоб особисто брати на себе відповідальність за майбутнє України”.

Україна починається з кожного із нас – впевнений клірик храму св. апостолів Петра і Павла ПЦУ о. Микола Кавчак:

“Кожен свідомий громадянин, який є націоналістом, він мусить знати своїх Героїв. Тому ми маємо відвідувати цвинтар, бачити тих Героїв і бачити у цьому подальше життя нашої держави, розвиток нашої держави і суспільства”.

Також сьогодні заплановані заходи біля пам’ятника Степанові Бандері, урочисте проходження центром міста та вітальні виступи біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

У публікації використано матеріали ЛМР