У Львові стартувала акція «Різдво в Гаю з Ангелами»

20141230133925Організатори свята «Різдво в Гаю», в час приготувань до Різдва Христового, запрошують усіх створити неймовірно світлий та добрий настрій. У рамках свята уже стартувала акція «Різдво в Гаю з Ангелами». Стати учасником може кожен і дорослий, і малий. Акція триватиме до 5 січня.

«Правила прості — намалюйте або зробіть ангелика, почепіть на власну ялинку, сфотографуйте і розмістіть на фейсбук-сторінці свята «Різдво в Гаю» з хештегом #‎РіздвоВгаю. Принесіть свого ангелика у Львівську свічкову мануфактуру на пл. Музейну, 1.

Автори найкращих трьох ангеликів, фото яких наберуть найбільшу кількість лайків, отримають квитки на «Різдво в Гаю» або Різдвяні свічки. Усі ангелики, які будуть презентовані в рамках акції, стануть окрасою Шевченківський гаю на Різдво» – зазначають організатори.

«Різдво в Гаю – це можливість зануритись у вир українських колядок, автентики та прекрасних наших традицій, які передали нам наші бабці. Кожен зможе привести сюди своїх родичів, друзів та принести із собою ангелика, бо кожна людина у цьому світі має свого охоронця, який допомагає долати труднощі та віднайти світло в самому собі» – розповідає Соломія Чубай, координатор свята «Різдво в Гаю».

Також у рамках «Різдва в Гаю» буде презентовано різдвяні інсталяції «Ангельська коляда» митців галереї сучасного сакрального мистецтва «IconArt», працюватиме ярмарок різдвяних страв, на головній сцені Свята виступатимуть вертепи, відбудеться спільна коляда з гуртами «Джалапіта», «Курбаси», вертепом театру тіней «Див» та гурту «Йорий Кльоц», різноманітні майстер-класи, а для малечі читатимуть добрі казки про маленькі й великі Різдвяні дива та проведуть майстер-клас із розмальовування пряників.

Також вперше на святі «Різдво в Гаю» співачка Оксана Муха виконає колядки зі свого нового альбому.

Святковий партнер: Львівська свічкова мануфактура. Організатор: компанія «ДікАрт».

За матеріалами: city-adm.lviv.ua