У Львові стартував екопроект студентів УКУ “Друге життя”

O3RCJtVnVIA-1024x678У понеділок, 6 лютого 2017 року, студенти УКУ розпочали новаційний екологічний проект “Друге життя”, мета якого зменшити створення відходів та еконавчання старшокласників, батьків та педагогів.

Реалізовуватимуть проект з еконавчання у СЗШ №65 міста Львова. Екологи вже назвали ситуацію з Грибовицьким сміттєзвалищем, найбільшою техногенною катастрофою в Україні після Чорнобиля. На кожного львів’янина на рік припадає приблизно 100 відер або 180 – 220 кг твердих побутових відходів. Один українець за рік викидає до 400 кілограм відходів. Саме тому ця проблема є надзвичайно актуальною для м. Львова.

9yOe5MTTMCE-563x353

Під час проекту протягом двох тижнів десятикласники зможуть пограти цікаві екоігри, взяти участь у конкурсі на кращий твір, дізнаються, чому саме потрібно сортувати відходи вже сьогодні та попрактикуються робити це правильно.

Організаторами проекту є студентки четвертого курсу “Соціальної педагогіки” УКУ: Борова Марія, Собешкевич Марта, Когут Наталя, Микитин Оксана та Цюник Іванна (керівник проекту).

Партнерами проекту є Соціальна ініціатива “Хтось не зробить!” при Патріаршій комісії у справах молоді УГКЦ, Львівська освітня фундація, Український католицький університет та СЗШ №65, інформаційний партнер – ДивенСвіт.

Сторінка проекту в мережі Facebook тут, електронна адреса: drugejyttia@gmail.com.

Автор: Іванна Цюник

Фото: Олег Рущак

Джерело: “ДивенСвіт”.