У Львові стартує Школа для родин “В очікуванні дива”

22 серпня 2018 року, у Львівському інноваційному сімейному просторі «Як вдома» стартує Школа народжувати «В очікуванні дива». Сімейний простір у лютому цього року заснували священик Дмитро Романко із дружиною Наталею, які вже мають двох дітей. Школа народжувати – це один із ключових проектів простору. Адже серія тренінгів який об’єднає родини, що зараз перебувають у схвильовано-замріяному чеканні на народження малюка.

1

«Вагітність, поява дитини і догляд за немовлятком ніби є звичними подіями, але все одно потребують підготовки і навчання, щоб уникнути поширених помилок і не вдаватися до застарілих практик, які суттєво можуть ускладнити життя молодим батькам», – зазначив о. Дмитро.

Програма курсу складатиметься із чотирьох блоків. Йтиметься зокрема про вагітність і підготовку до пологів, грудне вигодовування, догляд за дитиною, післяпологовий період. Загалом під час Школи піднімуть 11 тем, які допоможуть глибше усвідомити дар батьківства, подолати стереотипи і страхи. Лікар загальної практики, інструктор з допологової підготовки Христина Піган-Росоловська, яка й буде тренером курсу зазначила:

1“Вважаю, що найціннішою буде інформація. Адже, проінформований – є озброєним. Поінформованість дає впевненість, краще розуміння ситуації. Молоді батьки зможуть сформувати вектор своїх дій, обрати шлях виховання та догляду за своєю дитиною.
Наша школа орієнтована на природне відповідальне батьківство, ми прагнемо до екологічності в стосунках між батьками і дітьми, чим власне і буде корисною наша інформація. Такі школи є дуже потрібними. Вважаю, що молоді батьки повинні завчасно готуватися до нових ролей та випробувань, які незабаром їх чекають”

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/7XxTirNFg6Xz6cKx

Школа триватиме до 31 жовтня. Усі деталі майбутні батьки можуть дізнатися за номером: +38 (096) 948 07 95