У Львові стартував цикл унікальних екскурсій чудотворними іконами

11119149_1651245298428323_5433654717387015590_oВ рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова» для львів’ян та гостей міста розпочався цикл ексклюзивних екскурсій святинями, які відкриють християнське обличчя Львова. Триватимуть екскурсії впродовж літа.

Учасники мають нагоду побувати у храмах: св. Андрія Первозванного, Пресвятої Євхаристії, Успіння Пресвятої Богородиці, Вірменському Соборі, а також храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла та Латинському катедральному соборі.

Організатори проводять їх щонеділі та за індивідуальним замовленням у будні дні.

«Наша екскурсія – це не лише розповіді про історичну або мистецьку спадщину іконопису, але й маленьке та насичене паломництво: у Вас буде можливість особистої молитви біля чудотворних образів та мощей святих» – зазначають організатори.

Часто навіть пересічний львів’янин, щодня минаючи храми, не знає до кінця їхньої історії. Тим більше не усвідомлює, яка цінність знаходиться всередині святинь… Тому можемо відкрити її разом!

До безкоштовної екскурсії запрошують львів’ян, які прагнуть збагатитись духовно та культурно, а також гостей нашого міста.

Співорганізатори екскурсій: кампанія «Культурне місто» від «Об’єднання «Самопоміч»

Запис за телефоном – 098 016 82 77

Чекаємо на вас!