У Львові створили перший відеоролик про Божу Мудрість за участю митрополита Ігора

Відеоролик стопкадр3Серію роликів «Молитва про Божу Мудрість» почали створювати у Львові до 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Перше відео вже опубліковане у соціальних мережах. Створили його із благословення та за участі Високопреосвященнішого Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігора.

«Ми хотіли в цікавий спосіб розповісти про молитву Митрополита Андрея Шептицького. Нам треба було підшукати ключ, який би міг промовити до сучасного глядача», – розповідає прес-секретар Львівської архиєпархії УГКЦ о. Павло Дроздяк.

За його словами, вже є готовий і наступний ролик за участю Патріарха Святослава.

Відомо, що проект реалізовує БО “Ukrainian Film Initiative”, щоб спільно актуалізувати слова Праведного Андрея Шептицького. Режисером та продюсером стрічки «Молитва про Божу Мудрість» виступає Тарас Пастернак.

Зокрема, робота стосується слів Митрополита Шептицького: «Божа мудрість є неначе учителькою чи скарбницею усіх чеснот і всіх духовних дарів. Тому перегляньмо чесноти християнського життя, про які треба нам щодня просити, збираючи ті всі чесноти в ту форму, про яку говоримо, − у форму Божої мудрости, − пригадуючи собі тим способом, що Божа мудрість або містить у собі ті чесноти, або до них веде, їх учить і є провідницею на їх дорозі».

Додамо, режисер Тарас Пастернак є автором фільмів «Спадщина Андрея Шептицького», «УГКЦ: невідомий літопис», «Йосип Сліпий: молитва за Україну», «Володимир Стернюк: служіння у підпіллі», «Отець Кадило», а також документальної стрічки про священників під час революції «Жива молитва Майдану».

За матеріалами: tvoemisto.tv