У Львові та Червонограді відсвяткували Всенародний День Батька

konkurs-malyunku-mij-tato-mij-gerojПротягом 17-18 вересня 2016 року в м. Львові та м. Червонограді відбулось святкування Всенародного Дня Батька, метою якого є популяризація відповідального батьківства на основі загальнохристиянських цінностей. Святкування мало міжконфесійний характер. Ініційований Християнською Євангельською Церквою «Гефсиманія», захід підтримали представники інших Церков та конфесій, місцева та обласна влада, а також громадські організації м. Львова та м. Червонограда.

Під час святкування у центрі м. Львова (на площі біля пам’ятника Т. Г. Шевченку) диякон Церкви «Гефсиманія» В’ячеслав Воровченко у вітальному слові розповів про історію встановлення свята на території України. О. Іван Ходонович, вікарій Львівської митрополичої базиліки Римо-Католицької Церкви, зачитав вітального листа Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького до громади міста з нагоди цього дня: зокрема найважливішими стали слова, що «добрий батько, тато – це той, хто не тільки дав життя своїй дитині, але й з любов’ю та відповідальністю бере участь у її розвитку, вихованні, в моральному та духовному зростанні. Ісус Христос відкрив нам таємницю Бога, навчивши нас звертатися до Нього «Отче», «Авва», «Татусю». Бог є найкращим батьком, який любить і турбується про своїх дітей».

З вітальним словом на підтримку Всенародного Дня Батька виступили також священнослужителі о. Павло Одуй – монах-францисканець зі спільноти Віднови в Святому Дусі «Живий вогонь», пастор Церкви «Божий покров» Василь Бобко, пастор Церкви «Перемога» Дмитро Дробина, майор Армії Спасіння пастор Руслан Зуєв та військовий капелан Артем Лисичук.

Крім того, свято відвідали Оксана Рубай, депутат Львівської міської ради та Володимир Лис, начальник відділу в справах дітей Львівської облдержадміністрації.

Окрасою свята стали виступи Народного вокально-хореографічного ансамблю «Викрутасики» Центру творчості дітей та юнацтва «Галичина», театральної студії «Погулянка», народного камерного хору «Жайвір», центральної школа бойового гопака м. Львова, танцювального колективу Спільноти «Благословення» Церкви Свв. Володимира та Ольги УГКЦ, музичні виступи вірян з Євангельських Церков «Царство Бога», «Джерело життя» та музичного гурту Церкви «Гефсиманія».

Представники ГО «Майбутні батьки України» під час свята провели різноманітні ігри з дітьми, а також конкурс дитячого малюнку «Мій тато – мій герой!».

Джерело: «ХЄЦ «Гефсиманія»».