У Львові три дні проводитимуть молитовні чування з нагоди 15-ї річниці візиту Івана Павла ІІ

45691995Сьогодні, 23 червня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (просп. Червоної калини, 70) розпочинаються святкування з нагоди відзначення 15-ї річниці візиту Папи Римського Івана Павла ІІ до Львова. Так  впродовж трьох днів 23-25 липня з 19.00 год. до 22.00 год. у церкві триватимуть молитовні чування.

У програмі: розважання над повчанням святого Івана Павла ІІ та пісні під гітару.

«Щоб належно провести святкування потрібно молитовно підготуватися, просити благословення в Бога. Тож під час чувань відбудеться мале повечір’я, яке ми традиційно проводимо з Марійською дружиною, а також наука з проповідей Івана Павла ІІ присвячена темам молоді та року милосердя. Розглядатимемо і те, що говорив Папа під час візиту до України, щоб проаналізувати як за ці 15 років ми сприйняли його слова і чи дійсно осмислили їх та зробили правильні висновки» – зазначає о. Руслан Грех, духівник Марійської дружини храму Різдва Пресвятої Богородиці.

У суботу, 25 червня, під час чувань, виставлять для почитання  мощі св. Івана Павла ІІ.

Читайте також: Мощі св. Івана Павла ІІ виставлять до почитання у храмі Різдва Богородиці вже цієї суботи

Крім того, у рамках відзначення ювілею, у неділю, 26 червня, відбудеться Архиєрейська Літургія за участі владики Венедикта, святковий концерт, перегляд та обговорення фільмів про святого Папу.

Читайте також: У Львові відзначать 15-ту річницю візиту до міста Папи Івана Павла ІІ

Нагадаємо, Іван Павло ІІ відвідав Україну з 5-денним візитом в червні 2001 року. Він побував у Києві та Львові. Зокрема, 25 червня 2001 р. Папа відвідав латинську катедру, зустрівся зі спільнотою Українського католицького університету та провів зустріч з молоддю на площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці.