У Львові триває семінар “Жива надія” щодо зцілення постарбортної травми

У Львівській духовній семінарії Святого Духа триває семінар-тренінг щодо зцілення постабортної травми та її наслідків, психологічної адаптації жінки (і її близьких) після аборту. Захід триватиме до 20 липня.

1

Організатор зустрічі – Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

«Блаженніший Святослав звернувся до Комісії з дорученням розробити програму для нашої Церкви щодо допомоги людям, які пережили втрату ненародженої дитини (аборт, позаматкова вагітність, викидень). Ми намагалися зробити для учасників семінар-тренінг, щоб вони змогли максимально використати отриману інформацію», – повідомив о. Руслан П’яста, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

За його словами, раніше був організований перший семінар із Вікторією Торн (засновниця проекту «Рахиль»), яка приїжджала зі США й розповідала про американський досвід у цій сфері.

Варто зазначити, що 23 учасники робочої групи (які належать до місії «Рахиль») – представники різних єпархій та екзархатів, покликані так само формувати менші групи і робити подібні семінари-тренінги у своїх єпархіях та екзархатах. Чотири дні вони інтенсивно навчатимуться, а в п’ятницю, 20 липня, розроблять конкретні стратегічні кроки та завдання.

За матеріалами: Католицький оглядач