У Львові триває Синод єпископів УГКЦ

Темою цьогорічних обговорень є катехизація. Вже відбулося перше робоче засідання. У роботі Синоду беруть участь 42 єпископи УГКЦ із України та світу.


1


Вчора з нагоди початку щорічного Синоду у Соборі св. Юра відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

«На цьому Синоді центральною темою буде Боже Слово і катехизація. Ми розглянемо, як відбувається в нашій Церкві навчання і проголошення слова Святого Євангелія, наскільки наші вірні черпають із Божого Слова для свого щоденного життя і живуть ним», — зазначив Блаженніший.

Під час першого засідання Синоду були присутніми запрошені гості: владика Клаудіо Ґуджеротті, Апостольський Нунцій в Україні, та владика Мєчислав Мокшицький, Львівський Римо-католицький митрополит, владика Романд Міннерат, Архиєпископ Діжон (Франція), та владика Мануель Нін, Апостольський екзарх для католиків візантійського обряду Греції, владика Філарет Кучеров, Архиєпископ Львівський і Галицький УПЦ (МП), владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, та владика Ігор (Ісіченко), Архиєпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ

Додамо, що від 2 до 12 вересня 2018 року у Львові триватиме Синод Єпископів УГКЦ. Головна тема Синоду присвячена Божому Слові та катехизації.

За матеріалами: https://zhyve.tv/Твоє місто