У Львові триває Синод Єпископів УГКЦ

Al98Dk7 вересня в соборі Святого Юра у Львові, Архиєрейською Божественною Літургією, офіційно розпочалася чергова сесія Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви. Тема Синоду: «Управління Божими дарами». Як повідомили у Львівській Архиєпархії УГКЦ Синод триватиме до 14 вересня в реколекційно-відпочинковому комплексі Львівської архиєпархії УГКЦ, в Брюховичах поблизу Львова.

Участь у Богослужінні взяли владики Синоду Єпископів УГКЦ, Апостольський Нунцій в Україні Томас Едвард Галліксон, представники Єпископських Конференцій США, Німеччини, Франції, Італії, а також владика Філарет (Кучеров), Єпископ Львівський і Галицький УПЦ МП. «Ваша присутність є знаком великої солідарності із нашою Церквою та українським народом в цей нелегкий час нашого державного і церковного життя», – зазначив з цього приводу Глава УГКЦ.

Під час проповіді Блаженніший Святослав звернувся із вітальним словом і до української молоді. Адже саме цього дня до Собору Святого Юра вперше привезли хрест та ікону Світового дня молоді (СДМ). За словами Першоієрарха УГКЦ, ці хрест та ікона СДМ є знаками єдності молоді із різних країн світу. «Українська молодь – надія нашої Церкви і народу», – додав він.

Також з благословення владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ, у Львівській архиєпархії УГКЦ відбулася проща хреста та ікони Світових днів молоді.

Насамкінець владики Синоду помолилися Панахиду за Патріарха Йосифа (Сліпого) так як 7 вересня виповнюється 30 років із дня його смерті.