У Львові триває Всецерковна катехитична конференція

_______________________cab36Протягом 29–31 серпня 2017 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа триває Всецерковна катехитична конференція за участю катехитів з Аргентини, Бразилії, Європи, Канади та США. Захід відбувається з ініціативи Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ та Катехитично-педагогічного університету УКУ.

Участь у  заході бере Глава й Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, який очолив для учасників конференції Архиєрейську Божественну Літургію та звернувся до них із пастирським словом.

Протягом днів конфренції звучать доповіді про Катехизм УГКЦ, значення Святого Письма в катехитичному служінні, особливості катехитичного служіння в єпархіях УГКЦ за кордоном та в Україні й інші.

Крім цього, відбудеться представлення книг міжнародного біблійного коментаря, представлення напрацювань Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом». Наостанок у межах конференції відбудеться круглий стіл за участі владики Петра (Статсюка), голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, на якому обговорюватимуть пріоритети і візію катехитичного служіння в УГКЦ на наступні десятиліття.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ