У Львові тривають євангелізаційні зустрічі просто неба (Фото)

IMG_2251У неділю, 26 квітня, на Марійській Площі о 16.30 год. відбудеться євангелізаційна зустріч з молитвами та співами. Цього року у Львові брати зі спільнот парафії св. Івана Павла ІІ разом з настоятелем парафії о. Григорієм Драусом виходять на площі свого міста, щоб не залишатися анонімною Церквою в церкві.

Це вже третій рік поспіль, спільноти Неокатехуменальної Дороги по всьому світу на заклик папи Бенедикта XVI і папи Франциска виходять на площі своїх міст щоб свідчити про Ісуса Христа Воскреслого, якого зустріли у Церкві і зустрічають у своєму повсякденному житті.

Цієї неділі відбудеться вже друга така зустріч у Львові. Перша – на тему: “Ким є для тебе Бог? Чи ти віриш у Нього і досвідчив у своєму житті” тривала минулої неділі, 19 квітня. Попри шквальний вітер та дощ, спільнота свідчила вже самою своєю присутністю на вулиці, що Церква не може закриватися в споруді, а передусім повинна виходити до сучасної людини в різні віки та різні ситуації.

Такі євангелізаційні зустрічі триватимуть іще чотири наступні неділі, 26 квітня, 3, 10 та 17 травня.

Організатори запрошують приходити всіх охочих, щоб разом свідчити про Ісуса Христа Воскреслого, Котрий живе і діє у своїй Церкві.

За матеріалами: diocese-lviv.org