У Львові у День Соборності молитовно вшанували пам’ять Героїв. ФОТО

Сьогодні, 22 січня 2020 року, з нагоди Дня Соборності України, 101 річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР на Личаківському цвинтарі помолилися за Героїв, які поклали життя за Україну.  Спершу до могил борців за Незалежність України, які спочивають на полі почесних поховань № 67 поклали квіти. Звершили екуменічну молитву за участі духовенства усіх християнських конфесій міста.

Опісля поклали квіти до Меморіалу воїнам Української Галицької армії, запалили лампадки до могил  Держескретаря військових справ ЗУНР Д. Вітовського менданта Січових Стрільців М. Галущинського, керівника і засновника «ПЛАСТу» О. Тисовського, воїна УГА С. Левицького. Зокрема квіти поклали до могили Президента Національної Ради ЗУНР. Є. Петрушевича.

Згодом розпочалося вшанування пам’яті Героїв, які загинули на російсько-українській війні. Відтак поклали квіти до могигили учасника АТО В. Гурняка, поклали квіти до могил воїнів АТО на полі почесних поховань № 76.

Після цього всі, молитовно  всі присутні долучилися до Екуменічної Панахиди за  за Героями, які віддали своє життя у боротьбі за Незалежність та територіальну цілісність України. До події долучився також заступник Львівського міського голови Львова з питань розвитку, Андрій Москаленко.