У Львові урочисто відсвяткували 25 років часопису “Успенська вежа”

У неділю, 3 квітня Львівське ставропігійне братство св. ап. Андрія Первозваного святкувало 25 років газети “Успенська вежа”. Співзасновники зазначають, що це єдиний друкований релігійний часопис, який виходить безперервно в Україні впродовж 25 років.

Благословив захід Голова патріяршої комісії з духовності, катехизації і освіти Преосвященіший Віктор, єпископ Мукачівськиі і Карпатський УАПЦ. Виступили релігієзнавець Микола Хмільовський, довголітній кореспондент і один із засновників митр. прот. Ігор Бурмило, ректор ЛДС і віце-президент Всеукраїнського біблійного товариства митр. прот. Василь Луцишин, доктор історичних наук Микола Бандрівський. Зворушливо згадала про газету п. Віра Маркович, яка єдина 25 років працює в “Успенській вежі”.

Ювілярів прийшов привітати і Братський хор “Ставрос”, котрий під орудою п. Руслана Ляшенка виконав декілька постових піснеспівів.

На захід прибули також представники інформаційних відділів Львівської, Тернопільської та Карпатської єпархій УАПЦ.

Головний редактор газети Марія Горбаль подякувала редколегії та доброчинцям за щоденну працю, висловила свої сподівання та міркування щодо майбутнього газети.

Перший редактор та ідейник п. Святослав Ярема із захопленням розповів про роботу першого колективу, пошуки можливості друку, адже газета розпочала свій вихід в комуністичному СРСР.

За матеріалами: stavropigia.lviv.ua