У Львові відбудеться благодійна вечірка в стилі “Beverly-Hills”

афішаУ неділю, 1 червня, о 19.00 год., у Львові (вул. Вахнянина, 29, Дзеркальний зал ЦТДЮГ”Погулянка) відбудеться благодійний захід під назвою “Beverly-Hills party” для студентів та випускників навчальних закладів міста, віком від 17 років.

Ідейні натхненники та організатори заходу: Благодійна організація “Фонд”Разом для молоді” селезіянського згромадження УГКЦ та група ВІД молоді і ДЛЯ молоді “ЗустріньСя”, які вже вдруге у цьому році влаштовують у Львові креативну та веселу вечірку.

“Ідея організації вечірки виникла спонтанно. Її автор, наш аніматор Олег Долинський. Ми вирішили робити вечірку в літньому стилі, а саме із серіалом “Beverly-Hills” у нас асоціюються сонце, пальми і тепло. Головна мета заходу – зблизити і з’єднати студентські кола міста. Ми впевнені, що ця вечірка подарує людям багато позитивних емоцій та хороший настрій. Крім того, подібні заходи є чудовою альтернативою алкогольним вечіркам”, – розповіла Олена Стець, аніматор Благодійної організації “Фонд “Разом для молоді”.

Як зазначають організатори, під час вечірки на відвідувачів чекають якісна музика, DJ, спеціальні гості, світлове шоу та атмосфера 90-х. Усі кошти, зароблені під час заходу, підуть на проведення Веселих канікул для дітей влітку.

Вартість квитків та детальна інформація: http/vk.com/beverlyhillsparty