У Львові відбудеться благодійний міжрелігійний кінофестиваль «Прожектор мрії»

movie-film-video-production-ss-1920-800x450У четвер, 26 жовтня 2017 року, з 16.00 год. до 20.00 год., в актовому залі «Центру Митрополита Андрея Шептицького» (УКУ, вул. Козельницька, 4, Паркова аудиторія, 127, 1 поверх) відбуватиметься благодійний міжрелігійний кінофестиваль «Прожектор мрії».

Захід буде присвячений перегляду фільму відомого американського кінорежисера Даррена Арановські «Фонтан» (2006 р.), а також обговоренню його нової скандальної кінострічки на релігійну тематику «Мати!» (2017 р.).

Участь в обговоренні візьмуть студенти, кінокритики, духовенство – представники усіх християнських конфесій міста та духовні лідери інших релігій (Юдаїзму та Ісламу).

Вхід на подію становитиме 30 грн. із учасника. Зібрані кошти будуть перераховані організації «Care in Action», яка виконує активну благочинну діяльність у Львові та Львівській області.

Ініціатори заходу: Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», Львівський клуб «MasterPeace», сайт «Духовна велич Львова», «Школа міжрелігійної журналістики». Подія відбудеться за підтримки Львівської міської ради.