У Львові відбудеться екуменічна молитва за місто та його мешканців

За доброю традицією, щороку під час відзначення Дня міста організовують спільну екуменічну молитву представників духовенства різних християнських конфесій за Львів та львів’ян.

У неділю, 6 травня 2018 року, така духовна акція відбудеться на проспекті Свободи, біля фігури Божої Матері. Початок о 15.00 год.

«Цьогорічна традиційна екуменічна молитва до Дня міста вже вдруге відбудеться біля фігури Божої Матері на проспекті Свободи. Для усіх львів’ян та гостей нашого міста це унікальна можливість духовного єднання у часі доленосних випробувань. Попри всі труднощі, війну та втрати, український народ досі не позбувся надії на звільнення від усіх ворогів і справедливість. Молитва до Дня міста вкотре збере християн усіх конфесій Львова як одну велику родину, щоб в особливий спосіб звернутись до Господа і просити благополуччя для свого міста та держави, нової надії для кожного із нас та мирного майбутнього”, – зазначив Петро Залуга, працівник управління внутрішньої політики, співорганізатор події.

До молитви запрошують приєднатися усіх львів’ян та гостей міста.