У Львові відбудеться інформаційно-молитовна зустріч для служителів церков ЄХБ

bryfingЗавтра, 18 жовтня, в конференц-залі стадіону «Арена Львів» відбудеться інформаційно-молитовна зустріч для служителів церков Євангельських християн баптистів західного регіону України. Очікується близько 400 служителів з шести областей: Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Рівненської та Тернопільської. Зустріч відбудеться у форматі брифінгу.

Метою заходу є донести до служителів основну інформацію про проект Міжнародного фестивалю надії у Львові, представити цілі і мету проекту, оприлюднити заплановані заходи та розпочати підготовку Фестивалю – повідомили на сайті ЛООЦЄХБ.

У програмі брифінгу візьмуть участь голови євангельських християнських конфесій України, єпископи: Валерій Антонюк, Михайло Паночко, Василь Райчинець, Сергій Шаптала та віце-президент Євангелістської асоціації Біллі Грема, Віктор Гамм.

Також під час зустрічі відбудеться спільна молитва служителів за особливе Господнє благословення для України в цей важкий час.

«Впродовж найближчих дев’яти місяців, планується грандіозна робота з організації і підготовки найчисленнішого загальнохристиянського заходу в Україні за останні 8 років. Надзвичайно великий обсяг роботи – як організаційної, так і молитовної, постає перед кожним християнином. Основне завдання всіх підготовчих заходів – залучити до участі в програмах Фестивалю надії якомога більше християн України» – зазначають організатори.