У Львові відбудеться конференція для молоді євангельських церков

tsina_vybУ суботу, 21 лютого об 11.00 год. в рамках Міжнародного фестивалю надії у Львові (вул. Скрипника 2а, приміщення церкви «Глогофа») відбудеться молодіжна конференція. Насичена програма, мотивуючі спікери, заряд позитиву – все це у програмі конференції «Ціна вибору». Початок реєстрації о 9.30 год.

Організатори заходу – активна молодь євангельських церков Львова, які за підтримки Міжнародного фестивалю надії проведуть масштабну надихаючу зустріч. До участі запрошують молодих лідерів та активістів церков західного регіону. На сьогодні вже зареєстровано близько півтори тисячі учасників – повідомляє прес-служба Міжнародного фестивалю надії у Львові.

«Конференція «Ціна вибору» – це перш за все можливість побути молоді в єдності навколо Божого Слова. А також це стимул почати більше спілкуватись з тими, хто не знає Господа. Ми розкажемо, яким чином можна поширити інформацію про Фестиваль надії у своєму місті, та хочемо заохотити молодь всіх областей максимально залучити і привести людей на фестиваль…» – розповідає Богодар Войтович один з організаторів конференції.

Мета заходу – мотивувати людей до участі у різноманітних соціальних, молодіжних і благодійних проектах у рамках Міжнародного фестивалю надії. По завершенні конференції, завдання кожного молодого лідера – донести у свої церкви інформацію про заходи для молоді в рамках фестивалю.

У програмі:

Брія Блессінг, гурт «Унісон», гурт «Вихід». Головний спікер – Ярослав Лукасік, організатор Східноєвропейського лідерського форуму. Також на конференції будуть представлені напрями підготовки до Фестивалю надії, в яких молодь може брати активну участь.

Попередню онлайн-заявку на реєстрацію, можна подати написавши на e-mail: youth@hopefest.lviv.ua