У Львові відбудеться молодіжна “Здибанка з Владикою”

30 вересня  на філософсько-богословському факультеті УКУ (вул. Хуторівка, 35 а) відбудеться молодіжна “Здибанка з Владикою”. Початок о 18:00. Це буде зустріч лідерів та духівників молодіжних християнських спільнот Львівської Архиєпархії УГКЦ. Така подія відбувається щороку і допомагає проводові молоді скоординувати свої дії та накреслити стратегічні плани на цілий рік. Однак, програма, звісно, не буде суто офіційною, планується і молитва Тезе, і смачний почастунок. Про це повідомив керівник Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, о. Володимир Битюга: 

“Іноді складається стереотипне враження, що владика це  “нерушима скала” з якою неможливо поспілкуватися. На жаль, молодь може мати такий стереотип, бо не знають єпископа особисто. Ми хочемо показати, що Владика доступний і він “батько” для них з яким можна просто поспілкуватися. Ми збираємо лідерів молодіжних спільнот, їхніх духівників та заступників. Орієнтовно очікуємо на 4 десятки учасників”.

Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященний Володимир благословить присутніх, потім буде представлення планів діяльності Комісії у справах молоді, щодо залучення різних спільнот на рік. Презентують посібник зустрічей спільнот із  порадами. Окрім того, запросили бізнес-тренера, щоб навчити спільноти правильно розставити цілі на рік. Після цього буде почастунок, молитва Тезе у каплиці.

 

 

У актовому залі філософсько-богословського факультету.