У Львові відбудеться молодіжне свято “Андрей Шептицький — це Україна: будівничий, князь і лідер”

Про це повідомили у вівторок, 24 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Учасниками свята української молоді будуть представники 14-тьох областей України,  а також гості із Іспанії, Італії, Польщі».

1

Програма свята української молоді:

11:00 – архієрейська літургія на прославу Праведного митрополита Андрея у соборі Святого Юра.

13:00 – благословення і привітання учасників свята на площі Святого Юра.

13:15 – фестиваль української пісні «Голос Руси-України» на площі Святого Юра.

13:30 – виступ учасників міжнародної науково-практичної конференції «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер».

13:45 – спортивний фестиваль «Український дух, гарт і перемога» (міні-футбол) у загальноосвітній середній школі № 34 на вулиці Замкненій, 7.

13:45 – екскурсія в Святоюрський комплекс, молитва в крипті Святоюрського собору (впродовж дня).

13:45 – екскурсія в художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського на вулиці Листопадового чину (впродовж дня).

14:00 – екскурсія в музей митрополита Андрея Шептицького та отця Маркіяна Шашкевича у загальноосвітній середній школі № 34 на вулиці Замкненій, 7 (впродовж дня).

15:00 – майстер-клас з іконопису на площі Святого Юра.

«Нагородження учасників змагань, конкурсів та фестивалів проводитиметься на площі Святого Юра біля пам’ятника митрополиту Андрею. Заявки на участь в змаганнях, конкурсах і фестивалях потрібно надсилати на електронну пошту Gbrunets@ukr.net. Контактний телефон: (098) 219-39-17. Розміщення транспортних засобів учасників Свята – стоянка головного корпусу НУ «Львівська політехніка». Заїзд – з боку площі Святого Юра. Форма одягу – українська вишиванка», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

Джерело: “Щоденний Львів”