У Львові відбудеться молитва Тезе з владикою Венедиктом

111111111111111111111111111В рамках молитовного циклу “Паломництво довіри” 7 грудня о 16.00 год. в Архикатедральному Соборі Святого Юра відбудеться молитва Тезе, після якої молодь матиме нагоду поставити запитання владиці Венедикту Алексійчуку.

“Паломництво молитви довіри і любові “Тезе” у храмах Львова – це джерело, з якого кожен спраглий може прийти й напитись. Це просто можливість зібратись біля Христа, дати Йому об’єднати нас”, – відзначила координатор молитви “Тезе” Ліля Креховецька.

У часі зустрічі відбудуться розважання над словами зі Святого Письма, молитва у тиші та спів молитов “Тезе”. Владика Венедикт Алексійчук зачитає звернення до молоді та відповість на запитання.

Організатором молитви “Тезе” є молодь міста Львова за сприяння Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ.

“Молитовна зустріч у стилі Тезе є доброю нагодою, яка об’єднує молодих людей довкола Христа. Співи, молитви, свідоцтва молоді стають для нас приводом подяки за дар життя та ще однією можливістю до прослави нашого Небесного Отця, особливо в теперішній час! В наших молитвах молимось за нашу Церкву, мир та спокій в Україні. Ця молива є також особливим моментом зустрічі та спілкування молоді”, – розповів голова Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ отець Любомир Гладюк.

Довідка: Тезé (фр. Taizé) — міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що знаходиться у французькому регіоні Сона і Луара, в Бургундії.

За матеріалами: dyvensvit.org