У Львові відбудеться прес-конференція з нагоди проведення благодійної акції “Святий Миколай для військових”

10440200_625598647544091_7611149958519758468_nЗавтра, 10 грудня, об 11.00 год. у малій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться прес-конференція з нагоди проведення благодійної акції “Святий Миколай для військових”.

Участь у прес-конференції візьмуть: о. Тарас Милян – директор Фундації Духовного Відродження УГКЦ; Галина Василиця – координатор проекту “Святий Миколай для військових” та Євген Бойко, в. о. керівника управління внутрішньої політики ЛМР.

Благодійна акція “Святий Миколай для військових” – це спільна ініціатива волонтерських та благодійних організацій з метою збору медикаментів, коштів, одягу, смаколиків та дитячих подарунків для військових, яка приурочена до дня Св. Миколая. Завдання акції – виконати обов’язок стосовно ближнього, виявити своє милосердя, підтримку та громадянську позицію.

Акція уже стартувала з 8 грудня в трьох корпусах Українського Католицького Університету (відбувається збір смаколиків).

Однак масштабні заходи заплановані на 14 грудня: збір смаколиків та подарунків від дітей для військових, що знаходяться в зоні АТО; майстер-класи для дітей військових із зони АТО по виготовленню різноманітних речей та благодійний концерт в гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла.

«Маєш прекрасну нагоду стати “агентом” святого Миколая, своїми руками творити Добро і сіяти радість та надію, особливо тим, що живуть і воюють за нас» – наголошують організатори.