У Львові відбудеться презентація книги “Духовна географія людини на схилку життя” о. Арнольдо Пангарацці

Сьогодні, 23 травня 2022 року, о 17:00 відбудеться презентація книги “Духовна географія людини на схилку життя” о. Арнольдо Пангарацці.
Посилання  на Zoom-зустріч: https://us02web.zoom.us/j/87680939379…
Meeting ID: 876 8093 9379
Passcode: 323784
Книга розповідає про фундаментальну важливість людських, духовних та релігійних цінностей, які дозволяють повною мірою пережити останню подорож людини у земному житті.
Автор торкається таких важливих тем як поняття смерті, її сприйняття на різних етапах життя, культури умирання та супроводження важкохворих.
У книзі містяться поради як повідомити погані новини пацієнту, як рідним бути поруч вмираючого та як допомогти пережити смерть близької людини.
Книга буде корисною для медичних працівників, членів родини та друзів вмираючих осіб чи пацієнтів, які отримали невтішні діагнози.
Отець Арнальдо Панґрацці – професор Міжнародного богословського інституту душпастирства у сфері охорони здоров’я “Камілліанум” (м. Рим), медичний капелан, має багаторічний досвід у супроводженні пацієнтів на схилку життя.

Отець є організатором та тренером груп взаємодопомоги для осіб у жалобі.
Отець Арнальдо є автором багатьох праць на тему вмирання, смерті та жалоби: «Біль не триватиме вічно» (2018), «Допоможи мені сказати прощавай» (2016), «Подорож всередину себе» (2011), «Будь соняшником серед плакучих верб» (2010), «Мозаїка милосердя» (2008).
Більше довідатися можна за посиланням