У Львові відбудеться відкриття V ювілейної Міжнародної виставки «Вища освіта – 2017»

unnamed24-25 березня 2017 року у Львові (Львівський палац мистецтв, м. Львів, вул. Коперника, 17) відбудеться V Міжнародна виставка  «Вища освіта — 2017», яку організовує Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, Управління освіти Львівської міської ради та Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації.  

Урочисте відкриття виставки відбудеться 24 березня. Початок об 11. 00 год.

Виставка працюватиме: 11.00-17.00 год. (п’ятниця), 10.00-16.00 год. (субота)

Організатори запрошують абітурієнтів та їхніх батьків, львів’ян та гостей міста відвідати виставку!

Презентуватимуть свою діяльність понад 30 українських та закордонних закладів.

Серед закордонних навчальних закладів: Вища школа економіки, права і медичних наук ім. проф. Едварда Ліпінського в Кельце, Люблінський католицький університет Іоанна Павла ІІ., Ченстоховський університет, Вища банківська школа у Познані,  Лодзький університет, Вища банківська школа у Вроцлаві, Університет Марії Кюрі-Склодовської, Ягеллонський університет у Кракові та інші.

Серед український навчальних закладів: Національний університет «Одеська морська академія», Львівський національний аграрний університет, Українська академія друкарства, Міжнародний освітній центр, Морехідне училище ім. О.І. Маринеска НУ “ОМА”, Запорізький медичний університет  та інші.

Цьогоріч у програмі Виставки заплановано презентації навчальних закладів, програми обміну студентів та учнів, проведення майстер-класів з вивчення іноземних мов, семінари для вчителів.

Додаткова інформація на сайті: http://educenter.com.ua/ua/

unnamed (1)Довідка

Міжнародний освітній центр створений з метою інформування українських абітурієнтів про навчальні можливості за кордоном, розширення доступу до здобутків сучасної світової освіти. Ми прагнемо, щоб українська молодь отримала міжнародний освітній досвід, який успішно буде використаний для розбудови України.