У Львові відбудеться Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирств

У рамках ІІ Тижня Виховання у Львові, з 8 до 10 червня, відбуватиметься І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирств. Як повідомлялося раніше, це буде перша зустріч, яка об’єднає душпастирів Католицької Церкви західного і східного обрядів.

Метою цього унікального заходу є інтеграція роботи з молоддю РКЦ та УГКЦ. У заході братимуть участь дієцезіальні та єпархіальні душпастирі, представники молодіжних рухів Римо-Католицької Церкви в Україні та Української Греко-Католицької Церкви.

Серед учасників —  Рух «Світло-Життя», «Оазис», Домініканське душпастирство молоді, Францисканська молодь, Салезіанська молодь, Організація українських скаутів та ін. Всього очікується присутність майже сотні учасників, повідомляє Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ.

Гості зустрічі обговорюватимуть погляди, орієнтири, цінності, місце віри та Церкви в житті української молоді, ефективні методи роботи з молодим поколінням. Результати панельних дискусій та праці в групах будуть узагальнені в підсумковому документі. На форум також  завітають Блаженніший Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви, та єпископ Едвард Кава, єпископ-помічник Львівської архідієцезії РКЦ. 8 червня у Центрі Митрополита Андрея Шептицького запланована молитва Тезе, на яку запрошуються всі бажаючі мешканці та гості Львова. А в суботу, 9 червня, очікується виступ гурту філософської музики «SofiBand».

Джерело: CREDO