У Львові відбудеться зустріч з автором першого роману про Митрополита Шептицького

27368401_1786099511424302_5706246128637402034_o16 лютого 2018 року, о 18:00 год., у бібліотеці УКУ (127 конференц-зал, паркова аудиторія Центру Шептицького), відбудеться зустріч із Сергієм Германом. Модератор – Христина Воробій.

Книга Сергія Германа «Via Романа» – перший в українській літературі роман, в якому популярно викладена повна біографія митрополита Андрея Шептицького. Важливо, що розповідь про життя цієї постаті, надзвичайно важливої для становлення української нації як державної, розгортається на тлі історичних епох, на які припало життя кир Андрея.

Його мудра й жертовна участь у складних процесах, що супроводжували появу на політичній карті Європи ЗУНР, та й зрештою УНР, була подиктована місією, яку самою історією було присуджено відіграти УГКЦ.

Значення постаті митрополита Андрея Шептицького надзвичайно важливе й для розуміння глибинних процесів, які відбуваються в українському суспільстві сьогодні. Саме він вказав єдиний шлях, що вестиме до утвердження України – шлях примирення й толерантності. Опинитися поміж двох імперій та кожноденно виявляти нечувану інтелектуальну відвагу, добирати методи впливу, а здебільшого й боротьби, втримувати рівновагу в час дуже заплутаних політичних обставинах – це лиш дещиця того, що розкриває перед нами Шептицького не лише як духовну особу, а й як вдумливого політика-стратега, представника української аристократії.
Про все це ми говоритимемо з автором роману «Via Романа» Сергієм Германом та видавцем – співзасновником видавництва «Ярославів Вал» – Михайлом Ватуляком.

Попередня реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdI1QkTaLHPc8SVcMn-kStFXwH9mBZMnZ4dGSN5zDm76buAyg/viewform