У Львові відбудуться Світові дні молитви проти антисемітизму і нацизму

protiv_nat_antisem2-300x225Впродовж 21-22 березня 2015 року відбудуться Світові дні молитви проти антисемітизму і нацизму. Наміром Днів Молитви є висвітлення цінностей коренів християнської культури, якими є Тора і єврейська духовно-моральна спадщина.

Римо-Католицька парафія св. Йоана Павла ІІ приєднується до екуменічної всесвітньої молитви у неділю, 22 березня, о 12.00 год. в каплиці Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка 35А).

Всі ті, хто у цей день долучаться до молитви, матимуть нагоду почути традиційні співи єврейською мовою в сучасному аранжуванні, які проводитимуть Наталія Вакшинська та Євген Тепер.

«Jan Pawel-rabbi-toaffМетою цього дня є показати спільні корені християнської культури. Віра в Ісуса Христа запрошує нас до пізнання усіх Його коренів. Св. Йоан Павло сказав: «Хто зустрічається з Ісусом Христом, зустрічається з юдаїзмом і його спадщиною». Проявом відкинення християнства є неприйняття інших народів. І та ворожнеча, наслідки якої ми маємо й сьогодні, призводить до появи невинних жертв», — розповідає о. Григорій Драус, настоятель римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ.