У Львові відбудуться відкриті семінари на тему екуменізму

Кафедра богослов’я філософсько-богословського факультету УКУ запрошує на відкриті семінари на тему екуменізму. Лекції проводитимуть професори факультету богослов’я та релігієзнавства Католицького Університету Лювену (Бельгія) Аннемарі Меєр та Пітер де Мей. Мова лекцій – англійська.

У середу, 2 травня 2018 року, Аннемарі Меєр проведе семінар на тему “Екуменічне бачення Папи Франциска” (The Ecumenical Vision of Pope Francis”).

Більше про доповідачку: Аннемарі Меєр (d-r Annemarie Mayer), уродженка Німеччини, викладає на факультеті богослов’я та релігієзнавства Католицького Університету Лювену, Бельгія.

Її дослідження зосереджуються на христології та вченні про Бога, особливо в світлі інших монотеїстичних релігій, зокрема полеміки та міжрелігійного діалогу в середні віки, розуміння спасіння в сучасному контексті; а також цікавиться різними підходами до міжрелігійного діалогу та екуменічної герменевтики.

Подія на ФБ

Початок подій: о 16:00
Місце: сем. кім. 101, Філософсько-богословський факультет УКУ, вул. Хуторівка, 35а
Вхід вільний!

У четвер, 3 травня 2018 року, запрошуємо всіх зацікавлених на семінар “Римо-католицька оцінка документу про “екуменізм” Всеправославного Собору на Криті” (A Roman Catholic assessment of the document on ‘ecumenism’ of the Council of Crete).

Доповідач: д-р Пітер де Мей (Peter de Mey), професор римо-католицької еклезіології та екуменізму факультету богослов’я та релігієзнавства Католицького Університету Лювену, Бельгія.

Де Мей є засновником групи досліджень II Ватиканського Собору при Американській академії релігії. У 2004-2010 роках він був секретарем, а потім президентом Societas Oecumenica, Європейського товариства екуменічних досліджень. Він також є членом ради Мережі екклезіологічних досліджень та членом міжнародної мережі римо-католицьких еклезіологів і каноністів “Петро і Павло” . З 2005 року д-р Петер де Мей – член ради Національної комісії з питань екуменізму (і його президент з 2010 року) та співголова Комісії з діалогу з Об’єднаною протестантською церквою в Бельгії. У 2010 році Ватикан висунув його як члена міжнародного католицько-реформованого богословського діалогу.

Подія на ФБ

Початок подій: о 16:00
Місце: сем. кім. 101, Філософсько-богословський факультет УКУ, вул. Хуторівка, 35а
Вхід вільний!