У Львові відбулася Міжнародна конференція з питань сім’ї та сімейного виховання

7У вівторок, 22 вересня 2015 року, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета у Львові відбувалася щорічна VII Міжнародна науково-практична конференція “Сім’я – основа Церкви і Держави”.

Традиційно організатором став відділ у справах сім’ї Львівської єпархії УПЦ спільно з інформаційно-просвітницьким відділом.

Очолив роботу конференції Голова Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї – архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, який провів засідання Координаційної наради голів єпархіальних відділів у справах сім’ї з різних куточків України.

8

Робота конференції розпочалась з пленарного засідання у Актовій залі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Привітання від імені єпископа Львівського і Галицького Філарета зачитав прес-секретар єпархії ігумен Маркіан (Каюмов). Учасники говорили про чинники, які впливають на життя сучасної сім’ї в Україні.

9Участь у заході  взяли кандидати наук, магістри богослов’я, режисери, журналісти, голови єпархіальних відділів з усіх куточків України, Хорватії та Франції.

Завершилася конференція кординаційною нарадою Синодального відділу, підбиттям підсумків та прийняттям резолюції.

За матеріалами: upc.lviv.ua