У Львові відбулася обласна пасторська конференція

148У  Домі Молитви Центральної Львівської церкви “Дім Євангелія” 31 січня 2015 року відбулася обласна пасторська звітно-інформаційна конференція за участю Валерія Антонюка, голови Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн Баптистів. Зустріч складалася з двох частин: звіту керівництва ЛООЦ та навчання, яке проводив Голова Союзу.

Конференція розпочалася з короткої проповіді єпископа Львівського обласного об`єднання Олександра Романюка, яка стосувалась пасторського служіння. Після оглянутих звітів про працю даного об’єднання, Валерій Антонюк продовжив розпочату єпископом тему, зокрема зосередився на небезпеках пасторського служіння та дияконському служінні.

Валерій Степанович зазначив 6 небезпек, з якими може зустрітися пастор під час свого служіння, а це: лінь; неправильна мотивація; небажання вчитися, змінюватися, зростати; життя своїми успіхами; відсутність прикладів для наслідування та боротьба за власну незалежність.

147Друга доповідь Голови Союзу стосувалася критеріїв дияконського служіння у церкві та їх обов’язків, які включають в себе відповідальність за соціальне служіння церкви, звершення служіння при столі Вечері Господньої, служіння членам церкви з духовними проблемами і підготовка християн «на зустріч вічності».

«Взаєморозуміння між пресвітерами, та дияконами –  необхідна умова для збалансованого розвитку усіх служінь церкви.  Бог благословляє в служінні тих, хто відповідально ставиться до своїх обов’язків» – зазначив Валерій Антонюк.

За матеріалами: ehb.lviv.ua