У Львові відбулася онлайн-дискусія “Вода: відповідальність людини за Божий дар”

“Вода: відповідальність людини за Божий дар”, – під такою назвою відбулася перша он-лайн дискусія в межах проекту Інституту екуменічних студій УКУ – Екуменічний соціальний тиждень.

Під час дискусії спікери почергово включалися в ефір із своїми повідомленнями. Фахово, кожен зі своєї перспективи представили проблематику води та водних ресурсів.

Так, о. Олег Кобель, референт Екобюро УГКЦ розказав про роботу бюро з екологічних питань та розказав про просвітницьку роботу серед вірян, дітей та молоді.

Уляна Горбата, начальниця відділу комунікацій Львівводоканалу, проектна менеджерка Екофоруму розказала про особливості отримання води в побуті, її очищення та споживання у місті та сільській місцевості, наголосила на проблемах з якими стикається у роботі та розповіла про кращі практики міжнародного досвіду використання води та її очищення.

Олександра Сладкова, керівниця Управління екології Львівської міської ради розказала про стан річок та водойм у місті і який їх реальний стан у світлі кліматичних змін. Софія Шутяк, провідний юрисконсульт та адвокат, МБО Екологія. Право. Людина» розповіла про правові аспекти водокоритування та доступу до води, права на воду. На завершення дискусії професор Олег Покотило, Тернопільський національний технічний університет, розповів про особливості води та її значення для людини, людського організму. О. Олег Кіндій, директор ГО «Центр екобогослов’я та сталого розвитку» підсумував дискусію та подякував від імені організаторів за ділення досвідом та закликав більш свідомо підходити до питань споживання ресурсів. Ви можете переглянути записи відео повідомлень спікерів тут он-лайн дискусія.

 

 

Підготувала Ірина Кітура