У Львові відбулася презентація книги “Церква в нових медіях України”. ФОТО

Сьогодні, 6 жовтня 2018 року, журналіст сайту “Духовна велич Львова” Юліана Лавриш презентувала свою книгу “Церква в нових медія України: проблеми і пріоритети комунікації”. Подія відбулася у Центрі Шептицького у рамках XI Екуменічного соціального тижня. До презентації долучилося духовенство, студенти та усі, кому цікава тема взаємодії Церкви з медіями.

23


Попри те, що презентована книга сформована на основі дисертаційного дослідження, вона цікава і широкому читачеві. У ній можна знайти відповіді на те, як події Революції Гідності вплинули на комунікацію між Церквою і суспільством.  І це “наочно” прослідковується у добірці інтервю із духовними лідерами України про пріоритети комунікації релігійного простору,  а також у авторських колонках Юліани Лавриш, які увійшли у книгу.

DSC05524


“Зважаючи на виклики світу у якому живемо, ми по-новому переосмислюємо певні проблеми комунікації. Зараз ми всі перебуваємо у світі технологій і важливо розуміти наскільки вони є актуальними інструментаріями нашого спілкування. Але у сьогоденні також є деякі священики, які не намагаються виходити ні у простір соціальних мереж, ні блогів. Втім я вважаю, що це не зовсім правильно, адже у нових медій є багато тих молодих людей, які потребують духовного Слова.  Я не кажу, що у Інтернеті потрібно публікувати фото приватного життя, але принаймні варто вміти це добре слово у цьому просторі нести. І я думаю, що від цього було б дуже-дуже багато користі” – зазначила Юліана Лавриш.

DSC05531


Авторка, як викладач факультету журналістики Франкового вишу, наголошує на тому, що особливо комунікація Церкви через нові медія цікавить студенство. Сучасна молодь хоче бачити у соціальних мережах як живе сучасна Церква, а також прагне читати блоги священнослужителів і таким чином глибше відкриватися для осмисленого духовного життя.

Зазначимо, що книгу “Церква в нових медіях України: проблеми та пріоритети комунікації” презентували також з надією знайти мецената, який би профінансував частину тиражу для розповсюдження духовними навчальними закладами в Україні та закордоном. Щодо цього можна звернутися до Yuliana Lavrysh

DSC05511

Фото: Оксани Войтко