У Львові відбулася тиха хода «Ми збережемо Віру» пам’яті Героїв Небесної Сотні

20150219_174124

Сьогодні, 19 лютого, в рамках вшанування пам’яті борців за волю та гідність України, відбулась тиха хода «Ми збережемо віру», яка розпочалась о 13.00 год. Під час ходи учнівська та студентська молодь організовано пройшла від Львівських університетів до площі перед пам’ятником Т. Шевченку (пр. Свободи). Відтак, збір студентів та учнівської молоді відбувся на площі перед ЛНУ ім.І.Франка та на площі перед НУ «Львівська політехніка». Далі колона попрямувала на проспект Свободи.

На площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся флеш-моб «Маки», учасники якого створили композицію з власноруч зроблених маків на знак вшанування пам’яті Героїв небесної сотні. Опісля відбулась екуменічна молитва за участі представників різних конфесій міста.

«Кожен день нехай для нас буде початком наступного кроку для покращення життя не лише для себе самих, але й наших майбутніх поколінь, дітей, онуків. Щоби ці жертви, які кожного дня нам роздирають серце і додають ще більше болю, були не просто так. А молитва з нашого серця із наших уст за них ніколи не замовкала» – наголосив студентський капелан ЛНУ ім. Івана Франка о. Тарас Островський.

10982393_859979717376958_8079804720833771671_nУчасть у ході взяли представники влади міста, студентські та громадські організації і об’єднання, студентська та учнівська молодь.

«Ми сьогодні є свідками трагедії в Дебальцево. І коли ти бачиш це, коли ти спілкуєшся з хлопцями, які там на війні, комок стоїть в горлі і говорити дуже важко. Практично всі ви були рік тому активними учасниками Революції Гідності. Всі ми хотіли швидких змін. Ми не можемо зрозуміти, чому Бог дає такі складні випробування. Я оптиміст, але розумію, що перед нами дуже важка і складна дорога. І завтрашній день залежить від кожного з нас, від нашого бажання змінити себе насамперед, від мужності бути чесним, говорити правду, мати гідність. Це так легко сказати, але не завжди легко зробити.

У мене до вас всіх є одне побажання: щоб ви скоріше зростали, добре вчилися. Тому що в цій державі ми маємо шанс тільки з людьми при владі, які народилися вже в незалежній державі і не є інфіковані бацилою подвійних і потрійних стандартів, бацилою брехати людям. Ви потрібні нам, нам потрібні люди, які будуть чесно робити свою роботу і говорити правду. Вічна пам’ять всім нашим Героям Небесної Сотні, і просимо Бога, щоб Він рятував життя тих хлопців, які сьогодні у великій біді» – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.