У Львові відбулося урочисте погашення марки і конверта з нагоди 150-ліття о. Климентія Шептицького

Сьогодні, 18 листопада 2019 р., у Митрополичих палатах, за участі Високопреосвященного Владики Ігора , Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ, а також єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященного Владики Володимира, відбулося урочисте погашення марки і конверта з нагоди   150-ліття о. Климентія Шептицького.

На марці зображено графський  герб родини Шептицьких, на якому у червоному полі на плечі срібної підкови розміщено золотий лицарський хрест, зліва від неї золота стріла вліво нахилена із срібними вістрям і оперенням. Над щитом графська геральдична корона, над якою шолом з клейнодом: три пера страуса. Намет червоний, праворуч підбитий сріблом, ліворуч – золотом. Щитотримачі: праворуч-золотий лев з червоним язиком, ліворуч – срібний гриф при золотому озброєнні та червоному язику. Девіз  герба – A CRUCE SALUS.

А на конверті  зображено портрет о. Климентія Шептицького на фоні Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ, а також молитву ранішнього намірення якою священник  розпочинав свій день.  

Дизайн розробив львівський філателіст –  Андрій Пилюха.

Підготувала – Христина Кутнів

Фото – о. Павло Дроздяк