У Львові відбулися реколекції для римо-католицької молоді

rekolektsiyiЗ 4 до 6 листопада 2016 р. на римсько-католицькій парафії св. Архангела Михаїла (м. Львів-Сихів) відбулися оазові реколекції для молоді після Оази Нового Життя ІІ ступеня.

Тема ре колекцій – “Впровадження у Біблію як історію спасіння”. Протягом року ці зустрічі будуть допомагати учасникам ще краще пережити другий рік девтерокатехуменальної формації.

Під час конференцій і біблійних кіл учасники роздумували і обговорювали такі теми: спасіння людини; події через які Бог шукає людину; віра – як єдина відповідь на діяння Бога, як умова зустрічі з Богом і як гарантія отримання дарів, які роблять можливим зріле життя з Богом.

Нагадаємо, що триває тиждень молитов за померлих,тому учасники відвідали цвинтар у с. Зубра, де молилися і отримали повний відпуст, котрий пожертвували у намірі померлих.

Реколекції провадив модератор Руху Світло-Життя Львівської архідієцезії – кс. Назар Білик.

Довідка. Девтерокатехуменальна формація – дворічна формація у малій групі, яка має допомогти учаснику краще приготуватися до більш свідомого і глибшого пережиття Таїства Хрещення, котре має місце під час Вігілії Воскресіння Господнього. Звісно тут не йде мова про повторне прийняття цього Таїнства, а щоб учасник пригадав собі про те, що випливає з цього Таїнства (привілеї і обов’язки). Вігілія Воскресіння Господнього закінчує дворічну девтерокатехуменальну формацію учасника.

Джерело:  Католицький Оглядач