У Львові відбуватимуться арт-терапевтичні майстер-класи для постраждалих від війни

Eleos-Lviv – офіційний представник Управління соціального служіння Православної Церкви України – запрошує сім’ї, що постраждали від війни, на особливу арт-терапію. Перший майстер-клас із малювання на полотні відбудеться  вже 30 серпня. 

Проєкт має на меті покращити психологічний та психоемоційний стан батьків та дітей з сімей, що постраждали внаслідок війни в Україн,і та їхніх опікунів, через проведення регулярних арт-терапевтичних занять, в яких братимуть участь батьки та дітки разом, розповідають в Eleos-Lviv

До участі запрошують дітей віком 8-16 років та їхніх батьків із сімей, що постраждали від війни в Україні – сімей військових; дітей, чиї батьки загинули; членів сімей ВПО. Проєкт спрямовано на допомогу у вихованні, навчанні, соціальній та психологічній реабілітації, соціальному захисті дітей, а також покращення емоційного стану їхніх батьків. Кожен відвідувач отримає задоволення від проведення часу в Соціальному центрі: батьки матимуть можливість подбати про себе, оволодіти техніками арт-терапії та розслабитися, а діти зможуть стабілізувати свій психоемоційний стан та гарно провести час.

Перша зустріч – вже цієї середи, 30 серпня 2023 року, о 17:00.

Участь у майстер-класі – безкоштовна, проте обов’язкова реєстрація.
Дізнатися більше подробиць та зареєструватися можна, заповнивши ґуґл-форму:
 
Реєстрація дозволить брати участь і в інших подібних майстер-класах з арт-терапевтичними техніками, що відбуватимуться раз у тиждень, по четвергах, о 17:00.