У Львові відбувся перший тур турніру з міні-футболу “Кубок Мухаммада Асада”

 На цих вихідних 28 та 29 вересня, біля Центру Шептицького у Львові відбувся перший тур турніру з міні-футболу “Кубок Мухаммада Асада”. Організатором події став Ісламський Культурний Центр імені Мухаммада Асада. Як розповів у коментарі “Духовній величі Львова” імам культурного центру Мурат Сулейманов, участь у турнірі взяли участь команди з різних країн. 

 

“Ми давно думали про цей турнір. Так як наші прихожани – це переважно молодь, і молодь, яка любить спорт, а особливо футбол. Тому у нас виникла така ідея. Найголовніша мета цього турніру – це поєднати. Щоб було братство. У ісламі ми дуже цінуємо відчуття братства. У турнірі бере участь біля семи країн і тому ми хочемо, щоб учасники ближче познайомилися.  Також долучається українська молодь, яка вже раніше грала з нашими хлопцями, а також Роман Назаренко, який представляє Український Католицький Університет. Ми обрали локацію біля Католицького університету. Адже цей університет зараз дуже на часі, він популярний. І Католицький університет, Львів, мусульмани – це така екуменічна, можна сказати подія”, – підкреслив імам Мурат Сулейманов.

  Своїми враженнями від футболу поділився Роман Назаренко, керівник офісу ректора УКУ, працівник Центру “Лібертас”:

“Український Католицький Університет дуже часто і дуже тісно співпрацює із Ісламським культурним центром ім. Мухаммада Асада.І минулого тижня ми зіграли товариську гру.  Ми пробуємо не лише на конференціях, наукових зустрічах провадити міжрелігійний діалог, але також на футбольному полі ближче пізнавати один одного. Це зовсім інша культура, інша мова, інша ментальність. Ми прагнемо показати, що ми за розуміння одне одного і краще пізнання. А нас запросили як друзів, з іншого боку ми господарі футбольного майданчика”.

   Додамо, що футбольні матчі у рамках цього турніру триватимуть.  

Частина фото із фб-сторінки Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада