У Львові відкрили та освятили меморіальну дошку, присвячену герою-воїну Михайлу Шозді

Сьогодні, 14 квітня 2022 року, на території школи № 27, що на вулиці Ілларіона Свенціцького, 15 відкрили меморіальну дошку, присвячену їхньому випускнику. львів’янину, загиблому Захиснику України, Михайлу Шозді. 

Освятив меморіальну дошку священнослужитель храму свв. апостолів Петра і Павла, військовий капелан о. Андрій Кобилюх.

У своєму слові  до присутніх отець наголосив:

“Дякуємо Богові за дар життя нашого  Героя України, який своєю любов’ю, відданістю Україні залишає все і йде у лави Збройних Сил, потрапляє у нашу легендарну львівську королівську бригаду і стає на захист нашої держави. Сьогодні кажемо велике “дякую”, найперше його мамі за таке виховання, патріотизм, усім однокласникам,які долучилися до цього, щоби відкрити і встановити цю дошку, рівно ж велике дякую і скульпторам, які так вміло цю дошку оздобили і зробили. Ця школа справді є щаслива, що у ній навчалися такі Герої. І є дуже символічно, що при вході до цієї святині знань, кожен учень буде бачити меморіальні дошки великих мужів, які боронили наш кордон, нашу державу від ворога і агресії. Вони зможуть зупинитися і задуматися, щоб сказати “дякую”. Нехай, ці слова вдячності  будуть у кожного з нас. Мусимо пам’ятати, що Герої не вмирають. Вічна пам’ять!”.

Додамо, що у цій школі навчався також Герой Майдану Юрій Вербицький.

Долучилися до відкриття меморіальної дошки Михайлу Шозді його однокласники, рідні, вчителі. Кожен зберігає у своєму серці пам’ять про Героя.