У Львові вшанували пам’ять загиблих у “Іловайському котлі”

Сьогодні десятки львів’ян прийшли до пам’ятника Шевченка у Львові, аби молитвою вшанувати Героїв, які не повернулися з Іловайська у серпні 2014 року.

DSC_1172


Віддали  данину пам’яті полеглим їхні рідні, побратими, волонтери, а також представники влади.  Нині минає четверта річниця від кривавої трагедії, війна триває, але у душі все одно надія на мир – розповіла Марія Луців, мати загиблого добровольця:

“До сьогодні мій син не визнаний на рівні держави, як захисник Вітчизни. У мого сина було все необхідне для життя, але коли ворог прийшов на нашу землю, то він залишив все і роками воював. А у 2017-тому загинув. Я вважаю, що держава повинна дбати про військовослужбовців і не залишати їх наодинці із проблемами та горем. Попри все я вірю, що в Україні ще буде мир”.

DSC_1159

 

  Після заходу присутні пішли до Гарнізонного храму, аби біля світлин загиблих покласти квіти.

  На думку військового капелана отця Андрія Сіданича, дуже важливо саме молитвою вшановувати полеглих Героїв, водночас потрібно мати відвагу і надалі розбудовувати Незалежну Україну:

“Молитва – це є пам.ять і вічна память. Ми маємо Небесну сотню, але маємо Небесне військо за яке дякуємо Богові і просимо також і їх молитися, щоб Господь давав нам сил боротися із внутрішніми ворогами у нашій душі. Важливо перемагати себе, свої недоліки. І взяти за основу гасло : “ З Богом у серці і Україною”.

DSC_1164


Нагадаємо, у серпні 2014 року українські  бійці увійшли в Іловайськ. Вони змогли взяти під свій контроль частину міста, однак після заходу значних сил регулярних російських військ 23-24 серпня у тил українського угрупування з території РФ воїни опинилися  в оточенні.


DSC_1180