У Львові вшанують День пам’яті жертв Голодоморів

golodomor26 листопада 2016 року у Львові відбудуться жалобні заходи у зв’язку з вшануванням пам’яті жертв Голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років Україні. Долучаться до вшанування пам’яті і львівські школярі – завтра триватимуть акції  «Свіча пам’яті».

Зокрема, завтра, 25 листопада, о 14:00 год. відбудуться міські заходи «Свіча пам’яті» – вшанування жертв Голодоморів біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору, що біля музею «Територія Терору» (пр. Чорновола, 45), біля пам’ятного знаку жертвам комуністичних злочинів (вул. С. Бандери – пл. М. Шашкевича) та біля пам’ятника голодомору-геноциду  та депортацій XX століття (вул. Виговського) у якому візьмуть участь учні та освітяни.

У суботу, 26 листопада, впродовж дня у всіх храмах Львова та області служитимуть Поминальні служби за жертвами голодоморів. О 15:35 відбудеться екуменічна панахида за жертвами голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні на площі навпроти пам’ятника Т.Шевченку. О 15.59 год. буде оголошено загальнонаціональну «Хвилину мовчання». У цей час у всіх церквах міста лунатимуть дзвони. Після цього відбудеться акція «Засвіти свічку!», під час якої керівництво міста та області, представники громадськості запалять свічки і лампадки на площі навпроти пам’ятника Т.Шевченку. О 16.30 год. розпочнеться «Хода пам’яті» учнівської та студентської молоді із запаленими лампадками до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій (пр. Чорновола).

 «День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій вшановують в Україні щорічно, у четверту суботу листопада. Це найменше, що ми можемо зробити – вшанувати їх світлу пам’ять і робити усе від нас залежне, щоби подібне не повторилося ніколи. Запрошуємо усіх мешканців міста до спільної молитви та вшанування пам’яті невинних жертв голодоморів», – зазначив Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

З більш детальною інформацією про заходи можна ознайомитись на сайті “ЛМР”.