Як у Львові вшанують пам’ять Героїв Небесної Cотні? Програма заходів

У п’ятницю та суботу 19-20 лютого 2016 року вся Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди у Львові підготували цілий ряд заходів, щоб гідно вшанувати загиблих Героїв, пригадати кожного борця за волю України та помолитися за них. Пропонуємо дізнатися як і коли можна долучитися до пошанування Новітніх Героїв.

19.02 (п’ятниця)

– Тиха хода «Під щитом Небесної Сотні»

13.00 год.
Формування колони біля Львівського національного університету ім. І. Франка

Під час ходи студентська молодь організовано пройде від Львівських університетів до площі перед пам’ятником Т. Шевченку (пр. Свободи). Там учасники встановлять конструкцію зі щитом Небесної Сотні.

– Акція «Свіча пам’яті»

19.00 год.
Площа перед пам’ятником Т. Шевченку (пр. Свободи)

Громадськість міста поіменно вшанує пам’ять Героїв Небесної Сотні та запалить лампадки зі свічками, які викладуть у формі тризуба.

– Вшанування Героїв Небесної Сотні у школах

Перші уроки у всіх школах Львова будуть присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні. Також розроблений спеціальний інтерактивний сценарій для учнів початкових шкіл, де відбудуться зустрічі з  учасниками подій на Майдані. Крім того, у школах заплановані пам’ятні лінійки.

20.02 (субота)

– Богослужіння у храмах міста

У храмах Львова різних конфесій молитимуться заупокійні Літургії за Героїв Небесної Сотні

– Вшанування Героїв Небесної Сотні на Личаківському кладовищі

11.00 год.
Личаківське кладовище

Покладання квітів та запалення лампадок до могил Героїв Небесної Сотні на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища. Панахида за загиблими.

– Міський передзвін

12.00 год.

У храмах міста відбудеться передзвін у пам’ять про сумні події на Майдані, який закличе до молитви та мобілізації духу кожного християнина.

– Екуменічний молебень

13.00 год.
Площа перед пам’ятником Т. Шевченку.

Представники духовенства різних конфесій спільно молитимуться за Героями Небесної Сотні.

– Пам’ятні заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

13.30 год.
Площа перед пам’ятником Т. Шевченку.

Пам’ятне Віче з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (до участі запрошені представники громадськості, батьки та родичі новітніх Героїв). Концерт-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

– Виставка «Небесна Сотня»

13.00 – 21.00 год.
площа навпроти пам’ятника Т. Шевченку.

Виставка живопису, графіки та скульптури «Небесна Сотня».

Усіх львів’ян та людей доброї волі запрошують долучитися до заходів, згадати світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали за нас своє життя та гідно їх вшанувати.

Детальніше про заходи можна буде дізнатися під час прес-конференції, яка відбудеться сьогодні 0 13.00 год. у Львівській міській раді.