У Львові вулицю можуть назвати іменем Патріарха УАПЦ

Патріарх-Димитрій-Ярема-570x350 Голова Світової федерації українських лемківських об’єднань Софія Федина та голова Сяніцького відділу Об’єднання українців у Польщі Марія Білас звернулися до Львівської міської ради щодо найменування вулиці в пам’ять Патріарха Димитрія у ювілейний 100 рік від дня його народження.

Автори звернень зазначили, що вони висловлюють підтримку ініціативі вірних УАПЦ у м. Львові щодо найменування вулиці в честь Патріарха Димитрія, «ініціатору ІІІ Відродження УАПЦ у 1989 році, мистецтвознавцю, іконознавцю та композитору».

 З такою пропозицією до Львівської міської ради уже звернулися глава УАПЦ митрополит Макарій та голова Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного о.д. Юрій Федів. 5 липня відбулася зустріч членів Братства св. ап. Андрія Первозваного із секретарем Львівської міської ради щодо вирішення цього питання.

 Довідка

 Патріарх Димитрій (Володимир Васильович Ярема; 9.12.1915-25.02.2000) – церковний і культурний діяч, відомий як Патріарх Київський і всієї України УАПЦ. 2016 рік в УАПЦ проголошено Роком Патріарха Димитрія.

Джерело: «Релігія в Україні».