У Львові висадили фруктовий сад на честь митрополита Андрея Шептицького (Фоторепортаж)

DSC_0335Сьогодні, 23 квітня на території Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2 ( вул. Просвіти, 2/4), відбулася акція “Діти – митрополиту Андрею” під час якої діти-сироти та всі охочі висаджували фруктові дерева. Крім того, тривали гаївки та майстер-класи. Панувала радісна атмосфера.

Організували акцію вихованці школи-інтернату з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького, якого шанували і любили як дорослі, так і діти, який опікувався сиротами, виділяючи кошти на їхнє проживання, навчання та лікування.

Кожен з дітей, разом з дорослими, мав нагоду посадити своє дерево і зробити добру справу власними руками. До акції долучилися представники громадських організацій, шкільні меценати, духовенство та волонтери. Учасники висадили близько 100 дерев.

Усім учасникам акції роздали пам’ятки із зображенням митрополита Андрея Шептицького та молитвою за його прославу, яку одразу спільно й помолилися.

«Знаємо, що за життя Митрополита він робив дуже багато добрих справ і активно допомагав дітям-сиротам. Адже це були повоєнні часи і таких дітей було багато. Тож Митрополит намагався зорганізувати їх та навчити чогось доброго. Саме завдяки йому діти не пропадали, у них було майбутнє і багато з них змогли чогось  досягти у житті. Сьогодні, через 150 років з дня народження цього Великого чоловіка, ми, діти – маємо можливість теж подякувати Митрополитові, насадивши цей сад в його честь. Це наш маленький подаруночок для Великого чоловіка, слуги Божого митрополита Андрея» – наголосив під час акції о. Роман Прокопець, голова Центру опіки сиріт.

Анна Грапенюк

Фото: Валентина Євтушок